Get Adobe Flash player

 

 

Na nowy semestr  2020

REKRUTACJA TRWA - ROZPOCZĘCIE PAŹDZIERNIK 2020

 

 Ze względu na decyzję Ministerstwa Edukacji Narodowej,

zajęcia we wszystkich naszych placówkach na terenie kraju  zostają wstrzymane do odwołania. Jeśli nastąpi zmiana zostaną Państwo poinformowani.

Przedstawiamy oficjalne pismo w tej sprawie.

 

Szanowni Państwo, Dyrektorzy gdańskich szkół i placówek oświatowych,

 

w ślad za informacją przekazaną podczas konferencji przez Ministra Edukacji Narodowej na temat czasowego zawieszenia zajęć, przesyłam w załączeniu komunikat umieszczony na stronie www.men.gov.pl z prośbą o przygotowanie informacji dla nauczycieli i rodziców i przekazanie całej społeczności szkolnej wszelkimi dostępnymi kanałami.

 

Niestety nie jest dostępne jeszcze rozporządzenie MEN sankcjonujące zawieszenie zajęć w placówkach. Gdy tylko zostanie opublikowane przekażę je Państwu z dalszymi wytycznymi. Na ten moment wiemy, że od jutra przedszkola i szkoły podstawowe przez kolejne dwa dni zapewniają zajęcia opiekuńcze (szkoły średnie już od 12 marca zawieszają wszystkie zajęcia), natomiast od poniedziałku większość placówek za wyjątkiem wskazanych w komunikacie MEN zawiesza wszystkie rodzaje zajęć, w tym opiekuńczych.

 

Wszystkich Państwa proszę o zadbanie o sprawny przepływ bieżących informacji do całej społeczności szkolnej . Zadbajmy również o odwołanie wszelkich zajęć w wskazanych terminach, które były planowane na terenie administrowanych przez Państwa obiektów, w tym zaplanowanych najmów, spotkań z rodzicami itp.

 

Na ten moment z zapowiedzi MEN wynika, że nie jest planowana zmiana kalendarza roku szkolnego, a tym samym trwającego procesu rekrutacji i terminów egzaminów. Ze względu na dynamikę całej sytuacji będziemy Państwa na bieżąco informować o kolejnych działaniach.

 

Z wyrazami szacunku

Grzegorz Kryger


Grzegorz Kryger
Z-Ca Dyrektora Wydziału
Wydział Rozwoju Społecznego

 


 


 

 


 

 

 

Rekrutacja na nowy semestr trwa.

 

NABÓR 2019/2020

 

 


ZAREZERWUJ MIEJSCE NA NOWY SEMESTR JUŻ DZIŚ

NABÓR NA NOWY SEMESTR !

Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc
lub za pomocą formularza ON-LINE (patrz poniżej)

 

tel. 58 341-43-48
tel. 58 520-44-20

 


Formularze do pobrania:Witamy w Studium Psychologii.Już dziś możesz zdobyć INDEKS Studium Psychologii, wystarczy jeden mały krok aby stać się studentem studium psychologii.

Bałtycki Instytut Psychologii w ramach którego funkcjonuje Studium Psychologii to przodująca placówka oświatowa na pomorzu. Nastawieni jesteśmy na praktyczne zastosowanie wiedzy dlatego ogromny nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne z zakresu całej psychologii.

Wiedzę w naszej placówce staramy się przekazywać w sposób bezstresowy. Każdego studenta traktujemy w sposób indywidualny, zależy nam na tym aby wiedza którą przekazujemy , przyjmowana była przez studenta z pasją. Chcemy aby stereotyp wyniesiony ze szkół średnich, gdzie uczeń ma bać się nauki, odszedł w zapomnienie.

Wieloletnia współpraca z zagranicznymi placówkami daje nam impuls do ciągłego rozwijania oferty programowej i równania do najlepszych. Nauka w naszej szkole to niezapomniane chwile, przyjaźnie na całe życie a przede wszystkim wiedza której efekty zauważysz we własnym życiu.
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?


> Kształcimy specjalistów nastawionych na pracę z klientem.

> Uczymy pomagania  sobie i innym.

> Zwiększamy świadomość własnych potencjałów i deficytów.

> Przekazujemy wiedzę praktyczną.
> Zatrudniamy wyłącznie profesjonalną kadrę.
> Kładziemy duży nacisk na wszystkich kierunkach na takie
przedmioty jak:psychologia , psychoterapia indywidualna i grupowa, kontakt terapeutyczny, praca z klientem.

> Słuchacz otrzymuje zaświadczenia do instytucji państwowych,
które umożliwiają refundacje kosztów kształcenia.

> Dostęp do elektronicznych materiałów dydaktycznych.

 

Każdy słuchacz przechodzi szereg treningów terapeutycznych i psychoterapeutycznych. Dzięki takiej formie nauki może w świadomy sposób pomagać innym. Połączenie praktycznych umiejętności z teorią oraz niekonwencjonalnymi metodami pozwala lepiej zrozumieć człowieka, a tym samym nieść mu oczekiwaną pomoc.REKRUTACJA 2019

 

Wszystkie osoby które złożą komplet dokumentów, otrzymają listowne powiadomienie o terminie inauguracji.


Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc pod numerami:

 

tel. 58 341- 43 - 48

tel. 603 - 183 - 721

tel. 58 520 - 44 - 20

tel. 91 852 - 23 - 24

tel. 22 378 - 39 - 05

 

e-mail: jax22@tlen.pl

studium-psychologii@tlen.pl

 

Sekretariat czynny:

Pon - Piąt.

12.00 -17.00PANEL STUDENTA